חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות

מי אני?

שלום, שמי לירון לסר, אני בן 47, נשוי למירב ואבא למאיה, זוהר, שחר ונועם.

אני בוגר תואר ראשון בהצטיינות במדעי המחשב ומתמטיקה, ואת דרכי המקצועית התחלתי בכלל כמתכנת מחשבים.

בעבר הידע שלי בתזונה ואורח חיים בריא שאף לאפס, ונבע בעיקרו מסיסמאות שנצרבו בתודעתי מצפיה בטלוויזיה, קריאת עיתונים ושיטוט באתרי אינטרנט. אולם חשבתי שאני חי נכון, כיוון שלא הייתי בעודף משקל, הרגשתי הכללית היתה טובה, וסמכתי על כך שהעיסוק שלי בפעילות גופנית ישרוף וינקה את כל העודפים והרעלים שהכנסתי לגופי.

השינוי החל לגמרי במקרה, לפני כעשר שנים כאשר נחשפתי לעולם התזונה הבריאה, והבנתי שאם אמשיך בתזונה הנוכחית שלי לא אגיע רחוק. בצוותא עם אשתי עשיתי שינוי מהפכני בתזונה, ובמקביל התחלתי לקרוא ולהתעניין בתחום. הבנתי שיש המון גישות ועודף מידע עצום באינטרנט וכדי להבין מה באמת צריך לעשות כדאי ללמוד את התחום בצורה מסודרת.

במקביל לשינוי שבו התחלנו אני ואשתי, גילינו שמאיה, בתנו הבכורה, סובלת מאלרגיה חריפה לחלב, ולכן בספטמבר 2009 פתחנו את "גן אורגניל'ה" גן ילדים נקי מאלרגנים (כגון חלב, ביצים, שומשום ואגוזים), וכן גן שנהוגה בו תזונה בריאה בלבד. לאחר זמן מה, עזבתי את עולם ההייטק והצטרפתי לאשתי בניהול הגן. בגן הייתי אחראי על כל הפן התזונתי, בניית התפריט השבועי, פיקוח על הכנת האוכל וחומרי הגלם, וכן מתן מענה לילדים שצריכים התאמה אישית של התפריט לצרכיהם. הגן נסגר באוגוסט 2015.

במקביל, עשיתי קורסים בתזונה ובריאות טבעית אצל ענת ארגמן ואצל ד"ר גיל שחר, ששניהם נחשבים לשם דבר בארץ בעולם הבריאות הטבעית.

במסגרת הניסיון הקליני שלי, ליוויתי מאות מטופלים בתהליכי החלמה וריפוי, הן ב"מרכז לרפואת הרמב"ם" בראשותו של ד"ר גיל שחר, והן ב"מרכז אשחר לריפוי טבעי" בראשותו של ערן אשחר.
בנוסף למדתי מדעי החיים באוניברסיטה, כדי להבין לעומק את המנגנונים הביוכימים של הגוף.

בשנים האחרונות אני מנהל קליניקה משלי ברעננה, ובמקביל ממשיך כל הזמן ללמוד עוד ועוד, כי במקצוע כמו זה הידע הוא אינסופי…

אני מתמחה בעיקר בהדרכה לאורח חיים בריא, ירידה במשקל, מניעה וריפוי של מחלות השפע כגון יתר לחץ דם, סוכרת, כולסטרול גבוה, שומנים בדם, מחלות של דרכי העיכול, צרבות, נפיחויות, עצירויות, תת פעילות של בלוטת התריס ועוד.

אני עוזר לאנשים להיפטר מהכדורים ולחיות חיים מלאים, מבלי שהמצב הבריאותי שלהם יגביל אותם.

אני נותן ייעוץ אישי לאורח חיים בריא וליווי מקצועי צמוד לאורך כל התהליך, לאנשים שרוצים לרדת במשקל בצורה הנכונה, שמעוניינים לשפר את אורח חייהם, ולהבריא ממחלות וסימפטומים .בנוסף, אני מקיים סדנאות לאורח חיים בריא, אני מרצה בנושאי תזונה ובריאות טבעית בבתי ספר, מוסדות לימוד שונים, ועדי עובדים, חוגי בית, מועדונים ועוד.

החזון שלי הוא להוביל מהפכת בריאות בארץ ולגרום לכך שהמודעות לאורח חיים בריא תהיה טבועה בכל אחד ואחד מאיתנו. כאשר כולנו נבין שהבסיס לבריאות טובה הוא האוכל שאנו מכניסים לגופינו, כולנו נהיה בריאים יותר, נתפקד במלוא המרץ על מנת להוביל את המדינה לצמיחה, ונוכל לחסוך למדינה ולעצמנו מליוני שקלים על תרופות, מכשור רפואי, בניית בתי חולים וחדשים וכו'.

דילוג לתוכן